Ana içeriğe geç

KURUMSAL

  1. KURUMSAL

Temelleri 2009 Yılında Temsu Sondaj İle Atılan Temsu Mühendislik ; Sondaj , Jeofizik Etüt , Akıllı Su Yönetim Sistemleri , Dalgıç Pompa Ve Motor , Projelendirme Ve Mühendislik Hizmetleri Alanlarında Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Suyun Yeraltından Çıkartılıp Kullanıcıya Ulaşmasına Kadar Olan Süreçte Profesyonel Ekip Ve Ekipmanlarımızla Hizmet Vermekteyiz. Bulunmuş Olduğumuz 21.Yüzyılın Temel Sorunu Olan Suyun , Artan İnsan Nüfusuna Bağlı Olarak Her Geçen Gün Bilinçsiz Şekilde Tüketiminin Artması Ve Bunun Sonucunda , Artan Su Talepleri Küresel Anlamda Su Kaynaklarına Ve Kaynakların Geleceğine Verilmesi Gereken Önemin Altını Birkez Daha Çizmiştir.

Dünya Ekonomisindeki Büyüme Dinamiklerine Baktığımızda; Bu Dinamikleri Şekillendiren Ana Unsur Teknolojideki Gelişmelerdir. Temsu Mühendislik Olarak Su Ve Enerji Sektörü Arasındaki Sınırları Kaldırarak , Ortaya Çıkan Tasarrufun , Günümüz Teknolojisi İle Bütünleşmesini Sağlamaktayız.

Temsu Mühendislik İnsan Yaşamının Temel Unsuru Olan Suyun , Tasarufuna Ve Geleceğine Yönelik Yapılan Yatırımları Geleceğe Atılmış Sağlam Adımlar Olarak Görmektedir.

    Copyright @ 2019. TEMSU | Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım : Yavuz Medya